PİLATES

Pilates metodunun zihnin kaslar üzerindeki kullanımını desteklediği için Contrology (Kontrol bilimi) olarak adlandı. Pilates, bedenin dengeli tutulmasına yardımcı olan ve omurgayı desteklemekte önemli işlevi olan temel kaslar üzerine yoğunlaşılan bir egzersiz programıdır. Nefes egzersizi teknikleri de yer almaktadır.

GÖRÜNTÜLE
ALETLİ PİLATES (REFORMER)

Pilates hareketleri için özel olarak hazırlanan bu alet, vücudunuzun kolayca esnemesini, toparlanmasını ve kaybettiğiniz enerjinin tekrar kazanılmasını sağlar.

GÖRÜNTÜLE
PERSONAL TRAINING (KİŞİSEL ANTRENMAN)

Kişinin ihtiyaçları doğrultusunda fitness ve ya fonksiyonel antrenman metodları kullanılacaktır. Amaç; kas gelişimini desteklemek ve kardiyovasküler kapasitenizi arttırmaktır.

GÖRÜNTÜLE
HAMİLE PİLATESİ

Daha önceden aktif bir spor yaşantınız var ve doktorunuz spor yapmanızda herhangi bir engel görmüyorsa uzman bir eğitmen tarafından hamileliğin ilk günlerden son günlerine kadar pilates yapılabilirsiniz. Daha önce spor geçmişiniz yok ise 12. ve 16. haftalarda pilatese başlamanızda bir sakınca yoktur.
 

GÖRÜNTÜLE
MOTİVASYON KAMPLARI

Sınırlı sayıda kontenjanlarla belirli dönemlerde düzenlediğimiz motivasyon kampları, yoğun bir antrenman ve eğitim programını içeriyor.

GÖRÜNTÜLE